Referanser

Som kunde vil du rask merke at Krystian Bygg og Rehabilitering tilbyr best mulig kvalitet for minst mulig pris. Vi samarbeider alltid med kunden for å finne den beste løsningen. Fornøyde kunder er vår beste referanse!

Kontakt noen av våre referanser

Mob: 975 71 528 e-post anne.marie@tce.no

Anne Marie Følgerø, TC Engineering AS

Mob: 926 60 160 e-post bernd.wittgens@sintef.no

Bernd Wittgens, Senior Adviser SINTEF Indystry

Mob: 982 83 933 e-post aslak.einbu@sintef.no

Aslak Einbu, SINTEF Industi

Mob: 982 30 515 E-post roman.netzer@sintef.no

Roman Netzer, SINTEF Industri

Mob: 954 97 524 e-post baard.e.hoff@norconsult.com

Baard E. Hoff, Teamleder, Sivilarkitekt, MS Arch.

Mob: 73 52 28 80 / 997 34 542

Jan V. Larsen / Odd Gynnild, Sameiet Bergsligata 17

Mob: 932 07 155  e-post petra.ruther@sintef.no

Petra Ruther, SINTEF Community

Mob: 962 29 250  e-post dirk.nolte@sintef.no

Dirk Nolte, SINTEF Industri

Mob: 906 41 780   E-post karsten.kapelrud@gmail.com

Karsten Kapelrud

Mob: 926 82 444  e-post thor.a.aarhaug@sintef.no

Thor Anders Aarhaug, SINTEF Industi

Mob: 901 53 265  E-post Anna.lewin@sintef.no

Anna Sofia Lewin, SINTEF Industri

Mob: 976 98 773   e-post knut.johansen.62@gmail.com

Knut Johansen, Trondhjemsbygg AS

Kontakt oss

Fyll ut skjemaet, og vi tar kontakt!

      RING OSS

      967 54 279

      VÅRE ÅPNINGSTIDER

      07:00 – 16:00

      RING OSS

      967 54 279

      VÅRE ÅPNINGSTIDER

      07:00 – 16:00